Американская армия планирует оснастить солдат беспроводными источниками питания

Сол­даты буду­щего будут иметь в своем рас­по­ря­же­нии шлемы с дис­пле­ями и мобиль­ными ком­пью­те­рами для отсле­жи­ва­ния место­по­ло­же­ния дру­же­ствен­ных войск на поле боя. Однако они по-прежнему будут нуж­даться в аккумуляторах.
17 березня 2016 р. 10:55

Самая большая электростанция в мире (энергетическая башня)

На юго-западе штата Ари­зона (США) пла­ни­ру­ется постро­ить новый тип элек­тро­стан­ции. Прин­цип дей­ствия элек­тро­стан­ции осно­вы­ва­ется на исполь­зо­ва­нии дви­же­ния холод­ного воз­духа для созда­ния ветра. Элек­тро­стан­ция будет постав­лять доста­точно энер­гии для горо­дов сред­них и боль­ших раз­ме­ров, прак­ти­че­ски не влияя на окру­жа­ю­щую среду.
17 березня 2016 р. 10:45

Перелік напрямів фундаментальних та прикладних наукових досліджень - See more at: http://kpi.ua/research#sthash.KJBXLp2k.dpuf

Перелік найважливіших напрямів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, за якими Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” має значні досягнення, перспективні розробки, визнані наукові школи - See more at: http://kpi.ua/research#sthash.F2Ks0U2k.dpuf
16 березня 2016 р. 15:14

Бизнес, который со старта получил столько заказов, что едва успевал с ними справляться

Андрей Бычковский: "Я умею считать деньги, умею работать. Зачем сидеть в офисе за гроши?"
16 березня 2016 р. 11:37

У Трускавці окреслять стратегію розвитку водопостачання та план регіонального розвитку Львівської області.

16 березня о 14:00 годині в Народному домі, відбудеться круглий стіл щодо актуальних тем житлово-комунального сектору: "Стратегія розвитку водопостачання та водовідведення міста Трускавця та регіону". "Перспективний план регіонального розвитку та адміністративної реформи міста Трускавця". Для участі в обговоренні запрошені директор Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ та директор Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА, а також фахівці з питань водопостачання та водовідведення. Голова міста Борислава, голови сільських рад Станелі, Модрич , Доброгостова та Східниці; журналісти, громадськість.
15 березня 2016 р. 19:12

Студенти Львівського політехнічного Університету вибороли першість у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

Четверо студентів хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка – переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю «Хімічні науки». Студент 4 курсу Микола Тупичак виборов перемогу, отримавши диплом І ступеня за роботу «Тієнілдіазонієві солі в конструюванні анельованих похідних тірфену шляхом формування зв’язку С-Стіофен». Наукові керівники роботи – завідувач кафедри органічної хімії, професор Микола Обушак та молодший науковий співробітник Ольга Шийка. ІІ місце розділили студентки 4 курсу нашого Університету Ольга Сарахман і Ульяна Ціко. Ольга Сарахман представила на конкурс роботу на тему: «Полярографічне визначення лідокаїну: розроблення і валідація методики», яку виконала під керівництвом доцента аналітичної хімії Лілії Дубенської та аспіранта Сергія Плотиці. Ульяна Ціко отримала диплом ІІ ступеня за дослідження властивостей хімічно- та механохімічно синтезованих композитів Каолін/Поліаналін (науковий керівник – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії Михайло Яцишин). Диплом ІІІ ступеня за представлення наукової роботи на тему: «π-комплексоутворення Cu(І) та Ag(І) з N-алільними похідними тіогідантоїнів: синтез та стереохімія» виборов студент ІІІ курсу Андрій Федорчук. Науковий керівник праці Андрія Федорчука – професор кафедри неорганічної хімії Мар’ян Миськів. Додамо, що 11 березня 2016 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю «Хімічні науки», якому взяли участь 14 студентів із 8 регіонів України.
15 березня 2016 р. 13:55

ACC chamber of comerce. Annual Report 2015 http://www.chamber.ua/Media/Publications/3748

The Annual Report is an electronic publication that is designed to summarize the Chamber's activities during the year as well as highlighting Chamber Events, Publications, Advocacy and Lobbying Activities, Committees and Working Groups, Corporate Social Responsibility, Discount Card Program information, etc.
15 березня 2016 р. 13:33

Китайці презентували домашнього робота-помічника

У продаж на світовий ринок надходить унікальний робот-помічник Aijia Pro, призначений для хатьної роботи. Проект запустили на краудфандінговому майданчику Kickstarter, де новинка зараз успішно збирає кошти. На Kickstarter з'явився новий проект від чергових ентузіастів під назвою Aijia Pro і представляє собою робота-помічника. Ріст робота становить трохи більше 50 сантиметрів, розробники створили новинку з двох частин - підстави і голови, де знаходиться дисплей, керований спеціальним додатком Android. Управління роботом можливо також за допомогою голосових команд, в новинку вбудований штучний інтелект, який допомагає роботу розпізнавати його розташування в будинку, знаходити шляхи пересування і спілкуватися з користувачем. Aijia Pro має можливість попереджати власника будинку про прихід сторонніх і вміє спілкуватися з тими, хто знаходиться в будинку, в віддаленому режимі. Зарядка робота-помічника відбувається за допомогою підключення до електромережі, вартість пристрою становить 283 долара з урахуванням доставки. Зараз проект вже заробив понад 18 тисяч доларів, тоді як спочатку потрібно всього 10 тисяч, до кінця збору коштів залишається чотири тижні. - See more at: http://cca.com.ua/укр/informational-support/news/китайці-презентували-домашнього-робота-помічника#sthash.ytZD06ah.dpuf
15 березня 2016 р. 13:07

Літаюча тарілка і підземний офіс: фото з майбутньої штаб-квартири Apple

Каліфорнія, продовжує приковувати увагу громадськості. Відкриття нової штаб-квартири призначено на 2017 рік, а сама споруда, що включає оглядовий майданчик і сад всередині кола будівель, готова майже наполовину, – передає lamp.today. Apple Campus-2 спроектований приземистим і невеликим, але більша частина приміщень нової штаб-квартири розташовуватиметься під землею. Також на території розмістяться обов'язкові Apple Store і кафе. Загальна площа будівель після завершення робіт складе 260,000 квадратних метрів, серед яких будуть фітнес-центр площею 9,300 м² і аудиторія для презентацій площею 11,000 м². Apple Campus-2 буде здатний вмістити до 15 000 співробітників.
15 березня 2016 р. 09:24

Технологии 3D-печати

Стереолитография (StereoLithography Apparatus, SLA)
14 березня 2016 р. 16:19

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Всі